Klasa Okręgowa: Nowy Sącz 2023-2024
Seizoensprestaties
Totaal
Teams | Overall (Gemiddelde) | Home (Gemiddelde) | Away (Gemiddelde) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | |
Jordan Jordanów | 20 | 6.05 | 4.45 | 1.6 | 9 | 6.67 | 4.56 | 2.11 | 11 | 5.55 | 4.36 | 1.18 |
Huragan Waksmund | 21 | 3.62 | 2.57 | 1.05 | 12 | 3.17 | 2.42 | 0.75 | 9 | 4.22 | 2.78 | 1.44 |
Zawrat Bukowina Tatrzańska | 19 | 3.53 | 2.26 | 1.26 | 8 | 4 | 2.25 | 1.75 | 11 | 3.18 | 2.27 | 0.91 |
LKS Jodłownik | 20 | 4.25 | 1.8 | 2.45 | 10 | 3.3 | 1.8 | 1.5 | 10 | 5.2 | 1.8 | 3.4 |
Płomień Limanowa | 19 | 5.26 | 2.26 | 3 | 11 | 5.09 | 2.18 | 2.91 | 8 | 5.5 | 2.38 | 3.13 |
Gorce Kamienica | 19 | 4.68 | 1.79 | 2.89 | 10 | 4.7 | 2.4 | 2.3 | 9 | 4.67 | 1.11 | 3.56 |
Krokus Przyszowa | 20 | 3.1 | 1.3 | 1.8 | 10 | 2.8 | 1.1 | 1.7 | 10 | 3.4 | 1.5 | 1.9 |
Lubań Tylmanowa | 20 | 5.65 | 3.25 | 2.4 | 11 | 5.45 | 3.36 | 2.09 | 9 | 5.89 | 3.11 | 2.78 |
Orkan Raba Wyżna | 19 | 4.74 | 2.74 | 2 | 9 | 4 | 2.56 | 1.44 | 10 | 5.4 | 2.9 | 2.5 |
Babia Góra Lipnica Wielka | 20 | 4.65 | 2.1 | 2.55 | 10 | 5 | 2.3 | 2.7 | 10 | 4.3 | 1.9 | 2.4 |
Turbacz Mszana Dolna | 20 | 4.35 | 2.35 | 2 | 8 | 5 | 2.88 | 2.13 | 12 | 3.92 | 2 | 1.92 |
AKS Ujanowice | 19 | 3.26 | 1.68 | 1.58 | 10 | 4.1 | 2.4 | 1.7 | 9 | 2.33 | 0.89 | 1.44 |
Wiatr Ludźmierz | 19 | 4 | 1.63 | 2.37 | 9 | 3.56 | 2 | 1.56 | 10 | 4.4 | 1.3 | 3.1 |
Słomka Siekierczyna | 19 | 5 | 0.74 | 4.26 | 10 | 5.5 | 1.1 | 4.4 | 9 | 4.44 | 0.33 | 4.11 |
Amator Paszyn | 19 | 3.95 | 0.84 | 3.11 | 7 | 4 | 1.29 | 2.71 | 12 | 3.92 | 0.58 | 3.33 |
Łosoś Łososina Dolna | 20 | 4.1 | 1.95 | 2.15 | 10 | 4.2 | 2.5 | 1.7 | 10 | 4 | 1.4 | 2.6 |
KS Ropa | 19 | 4.84 | 0.79 | 4.05 | 9 | 3.22 | 1.11 | 2.11 | 10 | 6.3 | 0.5 | 5.8 |
Gród Podegrodzie | 20 | 3.95 | 2.95 | 1 | 11 | 4.36 | 3.36 | 1 | 9 | 3.44 | 2.44 | 1 |
LKS Skalnik Kamionka Wielka | 19 | 3.47 | 2.26 | 1.21 | 8 | 4.25 | 3.13 | 1.13 | 11 | 2.91 | 1.64 | 1.27 |
ULKS Korzenna | 20 | 3.5 | 1.85 | 1.65 | 12 | 3.67 | 2.58 | 1.08 | 8 | 3.25 | 0.75 | 2.5 |
Poprad Rytro | 19 | 3.68 | 2.68 | 1 | 10 | 4.1 | 3.2 | 0.9 | 9 | 3.22 | 2.11 | 1.11 |
LKS Kobylanka | 20 | 2.95 | 1.45 | 1.5 | 10 | 3.3 | 1.9 | 1.4 | 10 | 2.6 | 1 | 1.6 |
Sokół Stary Sącz | 18 | 4.39 | 1.33 | 3.06 | 8 | 3.25 | 1.38 | 1.88 | 10 | 5.3 | 1.3 | 4 |
LKS Zagórzany | 20 | 4.15 | 3.1 | 1.05 | 13 | 4.38 | 3.54 | 0.85 | 7 | 3.71 | 2.29 | 1.43 |
Zawisza Rożnów | 20 | 3.9 | 2.1 | 1.8 | 10 | 4.3 | 2.8 | 1.5 | 10 | 3.5 | 1.4 | 2.1 |
Hart Tęgoborze | 21 | 3.38 | 1.81 | 1.57 | 10 | 2.8 | 1.8 | 1 | 11 | 3.91 | 1.82 | 2.09 |
Zyndram Łącko | 20 | 3.35 | 1.2 | 2.15 | 8 | 2.63 | 1.63 | 1 | 12 | 3.83 | 0.92 | 2.92 |
Biegoniczanka Nowy Sącz | 19 | 5 | 2.84 | 2.16 | 11 | 5.36 | 3.36 | 2 | 8 | 4.5 | 2.13 | 2.38 |
Over / onder 2.5
Teams | globaal (Gemiddelde) | Huis (Gemiddelde) | Weg (Gemiddelde) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
Jordan Jordanów | 20 | 15 | 5 | 75 | 25 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 |
Huragan Waksmund | 21 | 16 | 5 | 76.19 | 23.81 | 12 | 7 | 5 | 58.33 | 41.67 | 9 | 9 | 0 | 100 | 0 |
Zawrat Bukowina Tatrzańska | 19 | 13 | 6 | 68.42 | 31.58 | 8 | 6 | 2 | 75 | 25 | 11 | 7 | 4 | 63.64 | 36.36 |
LKS Jodłownik | 20 | 15 | 5 | 75 | 25 | 10 | 5 | 5 | 50 | 50 | 10 | 10 | 0 | 100 | 0 |
Płomień Limanowa | 19 | 17 | 2 | 89.47 | 10.53 | 11 | 9 | 2 | 81.82 | 18.18 | 8 | 8 | 0 | 100 | 0 |
Gorce Kamienica | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 |
Krokus Przyszowa | 20 | 11 | 9 | 55 | 45 | 10 | 5 | 5 | 50 | 50 | 10 | 6 | 4 | 60 | 40 |
Lubań Tylmanowa | 20 | 18 | 2 | 90 | 10 | 11 | 9 | 2 | 81.82 | 18.18 | 9 | 9 | 0 | 100 | 0 |
Orkan Raba Wyżna | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 |
Babia Góra Lipnica Wielka | 20 | 16 | 4 | 80 | 20 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
Turbacz Mszana Dolna | 20 | 15 | 5 | 75 | 25 | 8 | 8 | 0 | 100 | 0 | 12 | 7 | 5 | 58.33 | 41.67 |
AKS Ujanowice | 19 | 10 | 9 | 52.63 | 47.37 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 9 | 3 | 6 | 33.33 | 66.67 |
Wiatr Ludźmierz | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 8 | 1 | 88.89 | 11.11 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
Słomka Siekierczyna | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
Amator Paszyn | 19 | 13 | 6 | 68.42 | 31.58 | 7 | 5 | 2 | 71.43 | 28.57 | 12 | 8 | 4 | 66.67 | 33.33 |
Łosoś Łososina Dolna | 20 | 15 | 5 | 75 | 25 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
KS Ropa | 19 | 16 | 3 | 84.21 | 15.79 | 9 | 7 | 2 | 77.78 | 22.22 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 |
Gród Podegrodzie | 20 | 15 | 5 | 75 | 25 | 11 | 9 | 2 | 81.82 | 18.18 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
LKS Skalnik Kamionka Wielka | 19 | 15 | 4 | 78.95 | 21.05 | 8 | 7 | 1 | 87.5 | 12.5 | 11 | 8 | 3 | 72.73 | 27.27 |
ULKS Korzenna | 20 | 12 | 8 | 60 | 40 | 12 | 7 | 5 | 58.33 | 41.67 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 |
Poprad Rytro | 19 | 14 | 5 | 73.68 | 26.32 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 | 9 | 6 | 3 | 66.67 | 33.33 |
LKS Kobylanka | 20 | 11 | 9 | 55 | 45 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 | 10 | 4 | 6 | 40 | 60 |
Sokół Stary Sącz | 18 | 13 | 5 | 72.22 | 27.78 | 8 | 5 | 3 | 62.5 | 37.5 | 10 | 8 | 2 | 80 | 20 |
LKS Zagórzany | 20 | 16 | 4 | 80 | 20 | 13 | 10 | 3 | 76.92 | 23.08 | 7 | 6 | 1 | 85.71 | 14.29 |
Zawisza Rożnów | 20 | 16 | 4 | 80 | 20 | 10 | 9 | 1 | 90 | 10 | 10 | 7 | 3 | 70 | 30 |
Hart Tęgoborze | 21 | 15 | 6 | 71.43 | 28.57 | 10 | 6 | 4 | 60 | 40 | 11 | 9 | 2 | 81.82 | 18.18 |
Zyndram Łącko | 20 | 15 | 5 | 75 | 25 | 8 | 4 | 4 | 50 | 50 | 12 | 11 | 1 | 91.67 | 8.33 |
Biegoniczanka Nowy Sącz | 19 | 18 | 1 | 94.74 | 5.26 | 11 | 11 | 0 | 100 | 0 | 8 | 7 | 1 | 87.5 | 12.5 |
Klassement
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz I 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gród Podegrodzie | 25 | 21 | 1 | 3 | 86:21 | 64 |
2
|
LKS Zagórzany | 25 | 18 | 4 | 3 | 79:26 | 58 |
3
|
Poprad Rytro | 25 | 18 | 3 | 4 | 80:25 | 57 |
4
|
LKS Skalnik Kamionka Wielka | 25 | 17 | 2 | 6 | 61:29 | 53 |
5
|
Hart Tęgoborze | 25 | 12 | 5 | 8 | 45:40 | 41 |
6
|
Biegoniczanka Nowy Sącz | 25 | 11 | 7 | 7 | 67:47 | 40 |
7
|
Zawisza Rożnów | 25 | 10 | 4 | 11 | 49:51 | 34 |
8
|
LKS Kobylanka | 25 | 10 | 4 | 11 | 42:50 | 34 |
9
|
Łosoś Łososina Dolna | 25 | 8 | 3 | 14 | 48:62 | 27 |
10
|
Zyndram Łącko | 25 | 8 | 3 | 14 | 29:54 | 27 |
11
|
ULKS Korzenna | 25 | 5 | 8 | 12 | 44:44 | 23 |
12
|
Sokół Stary Sącz | 25 | 7 | 2 | 16 | 43:70 | 23 |
13
|
Amator Paszyn | 25 | 2 | 4 | 19 | 22:82 | 10 |
14
|
KS Ropa | 25 | 2 | 2 | 21 | 22:116 | 8 |
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz II 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jordan Jordanów | 25 | 19 | 2 | 4 | 100:36 | 59 |
2
|
Huragan Waksmund | 25 | 17 | 5 | 3 | 65:25 | 56 |
3
|
Orkan Raba Wyżna | 25 | 15 | 2 | 8 | 66:48 | 47 |
4
|
Lubań Tylmanowa | 25 | 14 | 4 | 7 | 77:59 | 46 |
5
|
Zawrat Bukowina Tatrzańska | 24 | 12 | 7 | 5 | 50:27 | 43 |
6
|
Turbacz Mszana Dolna | 25 | 14 | 1 | 10 | 66:46 | 43 |
7
|
Wiatr Ludźmierz | 25 | 11 | 2 | 12 | 39:58 | 35 |
8
|
AKS Ujanowice | 24 | 10 | 3 | 11 | 39:40 | 33 |
9
|
Babia Góra Lipnica Wielka | 25 | 11 | 0 | 14 | 58:57 | 33 |
10
|
Krokus Przyszowa | 25 | 9 | 3 | 13 | 31:43 | 30 |
11
|
LKS Jodłownik | 24 | 7 | 3 | 14 | 39:55 | 24 |
12
|
Płomień Limanowa | 24 | 7 | 2 | 15 | 46:77 | 23 |
13
|
Gorce Kamienica | 25 | 5 | 4 | 16 | 40:68 | 19 |
14
|
Słomka Siekierczyna | 25 | 2 | 2 | 21 | 22:99 | 8 |
Evenementen
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz | |||
Ronde 26 | |||
2024-06-09 | Jordan Jordanów - Huragan Waksmund | - | |
2024-06-09 | Zawrat Bukowina Tatrzańska - LKS Jodłownik | - | |
2024-06-09 | Płomień Limanowa - Gorce Kamienica | - | |
2024-06-08 | Krokus Przyszowa - Lubań Tylmanowa | - | |
2024-06-08 | Orkan Raba Wyżna - Babia Góra Lipnica Wielka | - | |
2024-06-08 | Turbacz Mszana Dolna - AKS Ujanowice | - | |
2024-06-08 | Wiatr Ludźmierz - Słomka Siekierczyna | - | |
2024-06-08 | Amator Paszyn - Łosoś Łososina Dolna | - | |
2024-06-08 | KS Ropa - Gród Podegrodzie | - | |
2024-06-08 | LKS Skalnik Kamionka Wielka - ULKS Korzenna | - | |
2024-06-08 | Poprad Rytro - LKS Kobylanka | - | |
2024-06-08 | Sokół Stary Sącz - LKS Zagórzany | - | |
2024-06-08 | Zawisza Rożnów - Hart Tęgoborze | - | |
2024-06-08 | Zyndram Łącko - Biegoniczanka Nowy Sącz | - | |
Ronde 25 | |||
2024-06-02 | Hart Tęgoborze - Amator Paszyn | 2 - 0 |
Klasa Okręgowa: Nowy Sącz
Poland Amateur, championship Klasa Okręgowa: Nowy Sącz: standen, schema van aankomende wedstrijden, video van de belangrijkste evenementen van het kampioenschap.
Het huidige seizoen loopt van 11de augustus 2023 tot 30ste juni 2024.
Seizoen 2023-2024: De eerste plaats in het kampioenschap Klasa Okręgowa: Nowy Sącz neemt het team Gród Podegrodzie (64 points).
De datum van de
van 2023-08-11
Naar 2024-06-30
Toernooi-prestaties
Doelpuntengemiddelde | 4.38 |
Thuisploeg wint | 52% |
Gelijkspel | 14% |
Uitploeg wint | 34% |